Saturday, 2024-04-20, 7:06 AM

Hoşgeldin Misafir | RSS

[ Yeni Mesajlar · Üyeler · Forum Kuralları · Ara · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Mahmut  
Forum Liseli » Hikayelerimiz » Genel Hikayeler » Sevgilimle gerçekleştirdiğimiz fantazi
Sevgilimle gerçekleştirdiğimiz fantazi
MahmutDate: Wednesday, 2010-03-03, 0:45 AM | Message # 1
Burayı Sevdim
Group: Ben Burayı Sevdim
Status: Offline
Herkese selam. Bu hikayeyi sevgilimle yazıyoruz tamamen yaşanmış bir olaydır. İsimlerimiz Ege ve Arzu ve birbirimizi çok seviyoruz. Güzel ve eğlenceli bir sex hayatımız var ancak farklı zevklerde yaşamak istemeye başlayınca bu olay yaşandı. Geçen yaz birlikte bi tatil köyüne gittik. Fiziğim mükemmel olduğu için bütün gözler üzerimdeydi. Ege bunun farkındaydı ama umursamaz tavırlarla beni daha da azgın hale getiriyodu. Odamıza yerleştikten sonra güneşlenmek için havuz kenarına gittik. Otel yabancılarla dolu olduğundan bikini üstü giymeyi tercih etmedim. Ayrıca bikini altım tangaydı ve sevgilimin güneş kremimi uzun ve yavaş olarak sürmesi hem onu hem beni tahrik eder.. Bir süre güneşlendikten sonra etrafa bakınmaya basladım ve gözüme yakışıklı birini kestirdim.. Çocukla göz teması kurmaya basladık ve Egeyi viksi alması için gönderdikten sonra ona sexy! pozlar vermeye basladım. Kollarımla göğüslerimi sıkıştırıyor göğüs uçlarımla oynuyodum ve bi süre sonra mayosundan o kalın penisinin taş gibi olduğunu fark ettim. Duş almaya yürürken önünden geçtim su göğüslerimin arasından kayıp gidyodu. Daha sonra suya atladım ve göz kırptım. Etrafa bakınıp arkamdan geldi..Havuz çok büyüktü ve ortasında üzerinden minik bi köprü geçiyordu. Onun altına yüzdüm ve Emir (adını sonradan öğrendim) arkamdan sarıldı ve o taş gibi sikini kalçalarımda hissettim.Elleriyle kalçalarıma dokunuyodu ve bu benim çok hoşuma gitmeye baslamıştı. Dudakları yavaşça doynuma değdi. Sonra parmağıyla yavaşça amıma doğru kaydı. Hafif hafif parmaklamaya basladığında bende inlemeye basladım. Beni kendine doğru çevirdi ve göğüslerimle temas etti suya dalıp göğüs uçlarımı ısırdı ve bu beni daima delirtmiştir.. Egenin geldiğini ve gözlerinin beni aradığını fark edince Emir e 335 dedim. Oda numaramızdı ve yanından hızla uzaklaştım. Havuzdan çıktığımda ege beni kuckladı ve dudaklarımı emerek döndürdü. Sonra havlumla beni kuruladı göğüslerimi emerek ıslattı ve öylece bıraktı. Güneşlenmeye devam ettim bu arada ege göğüslerimle oynayıp dudaklalrımı emiyodu.. Sonra parmakları göbeğimden amıma kaydı . Sonra odaya çıkmayı teklif ettim ve içkimi kafama dikip Emire bi işarette bulundum.Odaya çıkarken sevgilime yanlz olmıycağımızı söyledm ve pekte umrunda olmadı.. Fantazi olsun yeter. Ege beni kucağına alıp yatağa bıraktı ve kapıya döndüğünde misafirimizin de geldiğini söyledi.Bir süre odada içki içmeye devam ettim. Bu arada onlara bacak ve göğüs show yapmaya devam ediyordum. Göğüs uçlarıma dokundukça penislerinin hareket ettiğini fark ettim. İkiside saldırmak için sabırsızlanıyolardı. Bense paylaşılamamanın tadını çıkarıyordum.. Sonra bikini altımı çıkarmaya karar verdim ama bunu bedavaya yapmazdm. Emirin bana oral yapmasını istedim beni boşaltırsa striptinzime devam edicektim. Egenin siki kalın ve sertleştiğinde 16cm oluyor onun sikini gördükçe deliriyordum bi an önce içime almak için. Ama onu delirtmek özellikle de gözlerinin önünde bi baskasına oral yaptırmak onu çileden çıkarıcaktı. Emir o kadar kusursuz ve mükemmel emiyordu ki her noktaya ayrı bi özen gösteriyordu.. Benim inlemelerime Ege daha fazla dayanamadı Emir de göğüslerime doğru yukarı kaydı ve aynı anda bana saldırmalarının tadını çıkarıyodum. Boyum 178 ve 62 kiloyum fiziğimin mükemmelliği ve göğüslerimin dolgun & büyük olması ikisini de kudurtuyodu. Ege sert penisiyle amıma hızla vuruyordu ve amım asırı sulanmıştı. Ege beni her türlü tahrik edebilmiştir. Tam giriyor gibi yaptı amıma ama girmedi sonra tekrar ve tekrar ben GİR artık kocacım die bağırdığımda Ege amıma Emir ise arkadan girdi. Ben bi anda tost olmanın verdiği zevkle çığlık attım. En büyük zevklerimden biri SERT sikilmek ve tost yapılmaktır. İkisi de o kadar hızlı sikiyordu ki ben çığlık çığlığaydım. Sonra Emir ağzımı kapattı ve ege sikini çıkarıp ağzıma verdi. Boğazıma kadar sikini emiyordum. Bi elimle hafif hafif toplarıyla oynuyordum ve sikini deli gibi emiyordum. Sonrada topları ufak ufak yalamaya başladım. O kadar kalın ve sertti ki ona bayılıyorum!!!! Ege ağzıma boşaldıktan sonra emir içimde patladı. Ege alta yatıp beni üstüne oturttu göğüslerimi deli gibi mıncıklıyodu. Emir de domalmş gibi durduğum için arkadan girdi ve topları hızlı hızlı gidip gelirken kalçalarıma çarpıyordu.. Yine tost olmuş şekilde sikiliyodum ve zevkten uçuyodum.. Emir bi eliyle kalçalarıma vuruyordu ve bu beni daha da kudurtuyordu. Sonra birbirlerine birşeyler söylediler ama anlamadım. İçince sızmaya baslarım (barlarda içtikten sonra kaç kez birilerinin evinde sikilmiş olarak bulundum ama zevk almak mükemmel bir şey) Yine sızar gibi oldum ve uyandığımda el ve ayak bileklerimden yatağa bağlıydım. Emir gitmişti ve olanları Egeden öğrenmek istiyodum. Sırtım acıyodu ve kemeri kırbaç gibi kullanıp beni sikmişler. İkisi birden deli gibi üstüme boşalmıştı. Göğüs aram ağzım her tarafım sperm doluydu. Beni kaç kere siktiklerini bilmiyorum. Göğüslerim emilmekten morarmıştı.. Dudaklarım da kıpkırmızıydı ve boynumu da hangisi emdiyse boynumu kapatmak için çok ugraştım. Ama çok zevk almıştım ve sevgilimi çok seviyordum.. Benim çıplak fotograflarımı ve videolarımı çekmişler Egeyle izlediğimizde tekrar kudurdum. Ve sikinin üstüne oturup dudaklarına yumularak uyuduk.. Gerçekten yaşadığm en güzel tatildi. Eğer sevdiyseniz hikayelerimiz devam edicek. Bizimle konuşamak cinsel ilişkiler zevkler yaşamak isterseniz kız/erkek hiç fark etmez grupta yaparız ama sevgililer tercihimiz! a_r_z_u_d@hotmail.com bekliyoruz msne ekleyebilirsiniz!

Forum Liseli » Hikayelerimiz » Genel Hikayeler » Sevgilimle gerçekleştirdiğimiz fantazi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: