Thursday, 2024-03-28, 4:58 PM

Hoşgeldin Misafir | RSS

[ Yeni Mesajlar · Üyeler · Forum Kuralları · Ara · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Mahmut  
Forum Liseli » Hikayelerimiz » Tecavüz-Taciz Hikayeleri » Mini giyme Başına İş Açar..!
Mini giyme Başına İş Açar..!
MahmutDate: Wednesday, 2010-03-03, 0:38 AM | Message # 1
Burayı Sevdim
Group: Ben Burayı Sevdim
Status: Offline
yaşım 19 öss ye 2. girişim daha önce hiç Dikişmedim çoook yakışıklıyım esmer 1.87 boyndayım.Pezevenlerin çoğu anasını

Dikiyor.Kimi şerefsizlerde yengesini. Ben dershane sekreterini...Ben 3 ay önce milli oldum.bizim sekreter pek mini sayılmaz ama manyak etekler giyer.kadın 30 yaşlarında tabi Dikerken yaşını sormadım.

ben sabahları sınıfa çıkarken bu çoook seksi hayallermin kadını hep beni masasından keserdi. ama ben buna sadece bakıyor benden hoşlanacak hali yok heralde diye hemen sınıfa çıkardımbir gün babam dershane ücretini bana verdi ödeme yap diye.

dershaneden çıkarken ödemeyi yaparım her zaman.taki o güne kadar.

öğretmenim ders başlar başlamaz beni dersten attı.şimdi ne kadar teşekkür etsem azdır sebebide en arka sıradaydım yanamdaki kızın eteği vardı onu elliyordum kızın amına hafif parmağımı iteledim kız ayyy diye bir çığlık attı öğretmenim de bayan ne yapıyorsunuz dedi gel yanıma otur sanada yapayım dedim terbiyesiz çık dışarı dedi ben çıktım cebimde ki para aklıma geldi bari onu yatırayım dedim sekreter odada idi dersin bitmesine 30 dakika var.

kapıyı çaldım gir demesini beklemeden de girdim. seninki bana doğru bir döndü eteğinin arası azıcık aralık refleks olarak gözüm hemen oraya ilişti tabi. bu oraya baktığımı gördü biraz daha açtı tabi bunlar saniyelik olay külotu kabak gibi belli suratında hafif bir tebessüm oldu.bu saatte ne işin var burda dedi dersten atıldım dedim. sebep dedi olayı biraz sansürlü olarak anlattım.

bu olaydan hemen sonra benim yanıma ne yapmaya geldin tuvalete gitsene dedi ve güldük. ama benim yarak taş gibi. bunun gözde benimkinde ttakıldı tabi.baksana diyerek benim aleti gösterdi tekrar güldü.benim kendime güvenim tamdır.o yüzden lafların altında kalmam.seni alıp tuvalete giderim diye düşünüyordum dedi bu seferde ben güldüm ama külota bakmaktan laflar azımdan zor çıkıyordu.

daha küçüksün dedi.işlevim büyük dedim.2 dk.suratıma baktı.ne bakıyorsun zile 24. dakika kaldı dedim demek ciddisin dedi.aletimden belli olmuyor heralde dedim.ilk önce ben tuvalete gireyim dedi.son kattaki kızlar tuvaletine gel...prezervatifim yok dedim ah be küçüğüm dedi korunuyorum. koşar adımlarla tuvalete girdim.

kabini kapattık saate bakıyordu bense hemen dudaklarına yapıştım elimde külotta. adı nazan.zamanımız yok hemen bitir dedi.domalttım ikimiz zor sığıyorduk benim yarak orasına burasına deyiyordu büyükmüş dedi.ben sokup çıkarıyordum ellerim göğüslerinde ah yakışıklım diyordu niye beni daha önce sikmedin..istemedinki güzel orospum diyordum.dedim boşalacağım eee boşal aşkım o zaman dedi ama inliyorduda.

azına dedim.hayır olmaz dedi çıkartmam seni burdan dedim aleti yuvasından çıkardım.bu daha önce kimseye yapmadım dedi.

istersen yapma dedim saatine baktı son 8 dakika tamam dedi nasıl yalıyordu ama kendimden geçtim sanki bayılacağım.boşalmaya başladım azını çeker gibi oldu ilk damla göğüslerine fışkırdı baktı olacak gibi değil her yeri batıyor menilerimi sonona kadar emdi.ben öpüp amını elliyordum bu da giyiniyordu yeteeer dedi hemen çıktık.derse girmedim

birdaha.benimle birdaha yapmazdı çünkü küçüktüm.tam yalatırken yarrağımı azından çektim yüzüne fışkırttım cepten bu görüntüyü kamera ile saniye saniye görüntüledim

ertesi gün gittim seni sikmek istiyorum dedim. seninle yaşadıklarım hayatımdaki en güzel maceraydı ama birdaha olmaz küçüğüm dedi. sonra neler yaptığımı ilerleyen zamanlarda yazacağım

Forum Liseli » Hikayelerimiz » Tecavüz-Taciz Hikayeleri » Mini giyme Başına İş Açar..!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: